закупуване на магазин

Досега плащахме наем на собствениците -фирма, сега ни предлагат да закупим магазина, който е партерен етаж от блок и частта от прилежащата земя към него. Казаха ми че сделката няма да се обложи с ДДС верно ли е това?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Съществува подобна възможност, ако са налице условията за това. Вижте за справка чл. 45 ал. 3 от закона и &1 т. 5 от Допълнителните разпоредби.

Вашият коментар

Email: