Международен транспорт

Имам издадена фактура  от  Турция  за  извршен международен транспорт  за  доставка  от Турция  на  дървен материал   без начислено ДДС . Въпросът  ми е  : 1.Трябва ли  да  се  начисли  ДДС ?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Да, трябва. А приложимата ставка би била нулева – вижте за справка [url=http://zdds.info/index.php?option=com_chronocontact&chronoformname=transportnastoki]чл. 30 от закона и чл. 23 от правилника за прилагане[/url].

Вашият коментар

Email: