ддс летищни такси и наземно обслужване

Здравейте,

Трябва ли да се начисли ДДС върху летищните такси и наземното обслужване на самолет изпълняващ втрешен ролет в Република България?

Благодаря Ви

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Здравейте,
    някои неща остават неуточнени, като например статуса на превозвача. Ако приемем, че мястото на изпълнение е на територията на страната – доставката е облагаема, а приложимата ставка би била 20 %, освен ако не попадате в някой от изброените в чл. 31 от закона случаи.

Вашият коментар

Email: