фактура продажба

Здравейте! Имам следния въпрос. Предстои ни издаване на фактура /българска фирма , регистрирана по ДДС/  на фирма в Сърбия /регистрирана по ДДС/ с предмет инсталация на принтер /услугата е осъществена от нас  в Сърбия/ .Каква фактура трябва да издадем и какво основание трябва да се запише в нея? Благодаря Ви, за отговора предварително!

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Подобна услуга би попадала в обхвата на чл. 21 ал. 2, а именно – извън територията на страната, без данък.

Вашият коментар

Email: