Износ на нов автомобил за трета страна към физ.лице

Мога ли да докажа износ на нов автомобил за трета страна, когато същия ще се откара до там на временни номера, а самия купувач е българин с временно местожителство в третата страна ?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Можете. Вижте чл. 21 от правилника за прилагане. Притеснява Ви изискването на документ за превоз?

Вашият коментар

Email: