Командировка

Здравейте!

БГ фирма по ЗДДС сме.Този месец командировахме двама наши служители до Италия и съответно получихме фактура за нощувка в хотел.Трябва ли да я отразяваме в двата дневника и да начисляваме 20% ДДС, по кой член и в кои колони на дневниците да отразя тази фактура?Много ще съм ви благодарен за помощта!

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Здравейте,
    услугата е с място на изпълнение извън територията на страната (чл. 21 ал. 4), поради което нямате задължение за самоооблагане.

Вашият коментар

Email: