фактура за регистрация на домейн от дружество, регистрирано в Сърбия

Дружество, регистрирано по ЗДДС в България получава фактура за регистриция на домейн от дружество, регистрирано в Сърбия. Можете ли да ми кажете как се третира тази сделка и следва ли българското дружество да си самоначслява ДДС?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Т.е. сте закупили домейн от сръбска фирма? Мястото на изпълнение на тази доставка, определено по реда на чл. 21 ал. 2 от закона, е на територията на страната, в резултат на което попадате в хипотезите на чл. 82 ал. 2 от закона.

Вашият коментар

Email: