Имам ли право на данъчен кредит

Здравейте,

Фирмата ни участва като лектор в национална конференция за което получава фактура  за участие в тази конференция в която има разбивка за нощувки на поканените гости от фирмата, за храна на гостите/обяд,вечеря и кафе-паузи/, транспорт и конферентни услуги. Въпросът ми е за кои разходи имаме право на данъчен кредит?

Благодаря предварително.

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Здравейте,
    много неща остават неясни при така зададен въпрос. Вижте чл. 62 ал. 1 и 2 от правилника за прилагане на закона като насока.

Вашият коментар

Email: