фактура за авансово плащане

Здравейте,

Въпросът ми е: Длъжна ли съм да издам фактура за авансово плащане до 5 дни след датата на плащането ако става въпрос за плащане по доставка за износ/облагаема със ставка 0/?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Здравейте,
    имате задължение за издаване на фактура съгласно разпоредбите на чл. 113 ал. 4.

Вашият коментар

Email: