ДДС номер

Здравейте,

При ВОП от Великобритания имам издаден ДДС номер, започващ с EU, а не с GB? При проверка за валидност, излиза, че ДДС номера е невалиден. Възможно ли е във Великобритания търговците да оперират с няколко ДДС номера?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Здравейте,
    възможно е наличието на такъв номер. В определени случаи и у нас ДДС номерата започват с EU (чл. 72 ал. 5 от правилника за прилагане).

Вашият коментар

Email: