ВОП или не?

Здравейте,

Българско дружество, рег.по ДДС закупува стока от дружество с регистрация в САЩ. Стоката пристига обаче директно от Англия. В издадената фактура са посочени данните на америк.дружество, вкл. ДДС номер, започваш с EU, а като доставчик са записани данните на английското дружество. Представлява ли доставката ВОП за българското дружество? Ако, да, то в протокола по чл. 117 данните на амер.дружество ли трябва да се запишат с техният ДДС номер?

1 коментар

Вашият коментар

Email: