данъчен кредит

Какъв е редът за ползване на данъчен кредит по фактура дубликат с касов бон ?

 

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    За загубен оригинал ли става въпрос? Вижте чл. 58 ал. 2 от правилника за прилагане на закона.

Вашият коментар

Email: