продажба на камион

Здравейте!

Мога ли да продам камион под балансовата му стойност и регулира ли се това в ЗДДС?

Балансова ст-ст – 6500лв., а го продаваме за 3000лв

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Здравейте,
    приложими в случая са разпоредбите на чл. 26 и 27 от закона. В случай, че сте извън обхвата на чл. 27, определяте данъчната основа по реда на чл. 26, а именно – продажната стойност.

Вашият коментар

Email: