Представителни разходи

Предстоят финални преговори за сключване на важна за нас сделка с френска фирма. Крайната фаза на преговорите предстои след посещение на представители на бъдещите на клиенти. Французите са си французи и искат да бъдат поглезени, всички разходи по престоя им тук са за наша сметка. Това представителен разход ли е или може да ползваме ДК за платените от нас хотел и др. подобни разходи?

2 Comments

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Възможно е, но за да избегнете евентуални проблеми би било добре да можете да се аргументирате документално. В чл. 62 от правилника за прилагане можете да намерите отговор на въпроса си.

Вашият коментар

Email: