Неустойки

Здравейте, Получаваме неустойка по договор за забавено плащане. Какъв характер имат тя-   неустойка с обезщетителен /чл.26-ЗДДС/или със санкционен характер? Следва ли да бъде издаден данъчен документ с начислен ДДС за нея?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Здравейте,
    от така дадената информация следва да издадете документ по чл. 84 от правилника за прилагане на закона

Вашият коментар

Email: