Право на данъчен кредит на автомобил 4+1, преоборудван на 6+1

Въпросът ми е имаме ли право на ползване на данъчен кредит на горивото на тези автомобили след 01 януари 2010г.?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    При условие, че не попадате в случаите на чл. 70 ал. 2, нямате право на данъчен кредит за закупеното след 01.01.2010 г. гориво за този автомобил.

Вашият коментар

Email: