ВОП ли е?

ВОП ли е внос на дрехи втора употреба от Англия?Сделката е на стойност 4000 лв.Фирмата която получава стоката не е регистрирана по ЗДДС.И трябва ли да се декларира тази доставка с протокол по чл.117?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Няма как да се говори за вътреобщностно придобиване и облагането му с данък в случая. Проверете как е обложена доставката при доставчика Ви (по общия ред или по маржиналния режим на облагане) за да знаете дали имате задължение да следите оборот за регистрация по чл. 99 от закона.

Вашият коментар

Email: