ползване на ферибот

Колеги нещо не мога да преценя! Случаят е следния: Българска фирма регистрирана по ЗДДС извършва транспортни услуги на български фирми и фирми от ЕС. През м. януари има получена фактура от гръцка фирма за ползван ферибот Гърция-Италия. Следва ли на база тази фактура да се издаде Протокол по чл.117 от ЗДДС? Благодаря

2 Comments

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Бихте ли уточнили дали става дума за пътнически транспорт (подобно на случаите, упоменати в чл. 29 ал. 2 от закона), или за транспорт на стоки?

Вашият коментар

Email: