консорциум

здравейте, въпросът е : смятали се за сделка по зддс услуги извършени от членове на консорциума към самият консорциум? и членовете и самият конс-ум са регистрирани по зддс , трябва ли да се издават ф-ри или това е вътрешен оборот?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Здравейте,
    спорно би било приложението на чл. 3 от правилника за прилагане на закона във Вашия случай за липса на доставка на услуга по смисъла на закона.

Вашият коментар

Email: