Авансов превод в ЕС

Здравейте, при получен авансов превод във фирма- БГ от фирма- Франция, за извършване на услуга- ишлеме,  трябва ли да бъде издаден документ-фактура или др.? Благодаря Ви

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Здравейте,
    за полученото плащане е приложима разпоредбата на чл. 113 ал. 4 от закона – фактура следва да бъде издадена не по-късно от 5 дни от датата на получаване на плащането.

Вашият коментар

Email: