Стоки

Здравейте, имам малка фирма за търговия на дребно, която не е регистрирана по ддс. Тази година имам намерение да внеса стоки от Гърция за 5000 лв. Означава ли, че трябва да се регистрирам по новия чл.97а?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Здравейте,
    задължението за регистрация по чл. 97а засяга само случаите на доставка на услуги.

Вашият коментар

Email: