Регистрация по ДДС за авторски права

Здравейте!

Малко издателство сме, не сме регистрирани по ЗДДС. Спорадично купуваме авторски права от британски автори.

Следва ли да се регистрираме по ЗДДС?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Здравейте,
    за получените услуги подлежите на регистрация чл. 97а ал. 1 от закона.

Вашият коментар

Email: