чл.32 ЗСч и ДДС

Съставя ли баланс ЕТ, отговарящо на изискванията на чл.32 от ЗСч за опростено счетоводство, но е регистрирано по ЗДДС?

2 Comments

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Това, че сте регистрирани по ДДС не Ви вменява автоматично задължението за изготвяне на баланс, след като изпълнявате условията на чл. 32 от закона за счетоводството.

Вашият коментар

Email: