Имате въпрос, но се колебаете в отговора?   Да ги обсъдим тук

Автор: Жени Иванова   
Здравейте, м.11 е подадена СД по ДДС и Приложение за възстановяване на ДДС, но не е посочена сумата за възстановяване в кл.80. Сега забелязваме тази грешка (понеже не ни се обаждат от НАП,а мина доста време) и ще подадем искане по чл.129 от ДОПК. Въпросът е имат ли право да ни откажат възстановяване на ДДС-то само заради тази грешка?
Отговорите на зададените въпроси са достъпни само за регистрирани потребители.

Регистрирайте се тук