услуга – изработка на ишлеме

Здравейте, при промяната на чл.24 в сила от 01.01.2010 са отпаднали старите алинеи при които при работа на ишлеме за европейска фирма мастото на изпълнение на услугата е държавата в кояито е регистриран клиентът и сделката не се облага с ДДС у нас.
Греша ли че при новата редакция това вече не е в сила?
Благодаря предварително

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Здравейте,
    действащият до 31.12.2009 г. чл. 24 ал. 3 след 01.01.2010 г. намира отражение в чл. 21 ал. 2, т.е. постановката се запазва и след 01.01.2010 г.

Вашият коментар

Email: