ДДС при покупка услуга-регистрация домейн от Швейцария

Моята фирма е ригистрирана по ДДС. Имам издадена фактура от Швейцарска фирма за регистрация на домейн без начислен ДДС. Как отразявам тази фактура в дневниците по ДДС?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Не би следвало да отразявате получената фактура в дневниците.
    Вижте обаче чл. 117, ал. 1, т. 1 от закона.

Вашият коментар

Email: