Касова отчетност

Здравейте,

Когато доставчикът е регистриран за този режим на отчетност, има ли значение за неговите последващи действия във връзка с отчетността по ЗДДС регистриран или не е получателят по съответната доставка?

 

 

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Няма значение това, дали получателят по доставката е регистрирано или не по закона лице. От значение в случая е приложими ли са разпоредбите на специалния режим по отношение на конкретната доставка. Вижте за повече информация разпоредбите на чл. 151в от закона, а също и [url=http://zdds.info/dds-2014/2023-spetcialen-rezhim-kasova-otchetnost-za-dds-dokumentirane-i-otchitane]тук[/url].

Вашият коментар

Email: