Протокол по чл.117

Извършен ние ремонт на рез.част в Германия. Тъй като сме регистрирани по ЗДДС, пиша Протокол по чл.117 на основание чл.82 ал.2 т.3 с 20 % ДДС. Правилно ли е така?

 

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Предвид информацията, която давате – да, би следвало – мястото на изпълнение на получената услуга се определя съгласно разпоредбите на чл. 21, ал. 2 от закона.

Вашият коментар

Email: