Доставка на услуги от нерегистриран по ДДС

Здравейте,

Имам следният въпрос: Мога ли да извършвам консултантски (ИТ) услуги за регистрирани по ДДС фирми от ЕС(Дания) без ЕООД-то ми да е регистрирано по ДДС, или задължително трябва да се регистрирам?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Предвид информацията, която давате, би следвало да се регистрирате на основание чл. 97а от закона преди осъществяването на въпросните доставки.

Вашият коментар

Email: