прилагане на чл.39 от ЗДДС

Лечебно заведение съгласно ЗЛЗ, регистрирано по ЗДДС предлага освен медицински услуги и спа процедури. Въпросът ми е прилага ли се разпоредбата на чл.39 от ЗДДС за следните услуги: издаване на медицинско за работа, масаж с вулканични камъни, антицелулитен масаж, масаж антистрес, ароматерапия, зумба, солариум, процедури за отслабване?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Разпоредбата на чл. 39, т. 1 от закона се отнася само за здравно-медицинските и пряко свързаните с тях услуги.

Вашият коментар

Email: