Право на данъчен кредит за лизингов лек автомобил

Според Вас може ли да се ползва данъчен крадит за лек автомобил, който се ползва в дейността на предприятието на основание на договор за лизинг с опция за закупуване?

 

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    След промяната в чл. 70, ал. 1, т. 4 от закона, в сила от 01.01.2013 г., не би следвало да имате проблем по отношение на правото на приспадане на данъчен кредит за вноските за въпросния автомобил.

Вашият коментар

Email: