Нивомерна система на ЗП

Здравейте.

ЗП разполага с цистерна,която използва за зареждане на собствено оборудване.Трябва ли да монтира нивомерна система по новите изисквания?Благодаря!

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Вижте в чл. 3, ал. 3 Наредба № Н-18 от 13 декември 2006 г. за регистриране и отчитане на продажби в търговските обекти чрез фискални устройства за кого се отнася използването на нивомерна система.

Вашият коментар

Email: