Услугти чрез сайт в Холандия

Българска фирма има сайт за услуги от типа гадателства, карти таро и др. подобни, който се ползва от холандски граждани, при какъв оборот се регистрира по ддс, услугите се ползват от данъчно незадължени лица, което означава, че данъкът се дължи където е доставчика,  следва ли, че се регистрира в в България, когато направи 50 хил. лв. оборот  или се регистрира или в Холандия?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    От информацията, която давате, би следвало мястото на изпълнение, определено съгласно чл. 21, ал. 1 от закона да е тук, и задължението за регистрация би възникнало тук при достигане на оборота по чл. 96.

Вашият коментар

Email: