DDS po proekt

Изпълняваме проект по трансгранично сътрудничество. В  бюджета на проекта ДДС е определен като недопустим разход. Ето защо искаме ДДС от доставчиците на услугите, във връзка с изпълнение дейностите по проекта, да го възстановяваме. Имаме ли право и на какво основание? Благодаря предварително

 

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Няма как да бъде отговорено на така зададен въпрос – не става ясно какъв точно е случаят и дали са налице условията на чл. 69 от закона.

Вашият коментар

Email: