Ще има ли проблем?

Здравейте,фирмата ми се занимава с покупко-продажби на автомобили втора употреба.Не сме подали заявление по чл. 143 за прилагане на режима на маржа.Има ли глоба за това ако го подадем сега?

 

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Не би следвало да имате проблем. Въпросното уведомление се подава само по отношение на случаите по чл. 143, ал. 3 от закона.

Вашият коментар

Email: