Място на изпълнение на рекламна услуга

Здравейте,

1.Българска ДДС регистрирана фирма изгражда рекламен щанд на китайска фирма (ДЗЛ) на територията на

България. Къде е мястото на изпълнение на услугата?

2. Българска ДДС регистрирана фирма изгражда рекламен щанд в ЕС на българска ДДС регистрирана фирма.

Къде е мястото на изпълнение на услугата?Предварително благодаря.

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Въз основа на информацията, която давате, и в двата случая мястото на изпълнение би следвало да бъде определено съгласно разпоредбите на чл. 21, ал. 2 от закона.

Вашият коментар

Email: