КАЗУС

При систематично извършване на услуга в рамките на календарният месец на клиент имам ли право да издам една обща ф-ра за целия период и на какво основание? Благодаря

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Не става особено ясно какъв точно е случаят. Можете да видите за справка чл. 25 от закона, и по-конкретно – ал. 4.

Вашият коментар

Email: