Фактура за транспорт на фирма от Европ.съюз

Представлявам фирма,която се занимава с транспорт.Нямаме регистрация по ДДС.Можем ли да извършим транспорт и да пуснем фактура без начисляване на ДДС на контрагент от Евросъюза, а на такъв извън Еврозоната?Задължителните данни на чуждестранен получател във фактурата какви са ,освен име и адрес ?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Така зададени въпросите Ви будят недоумение. Въпроси с подобна тематика са обсъждани нееднократно тук – можете да използвате формата за търсене. Отделно от това – вижте като за начало чл. 97а и чл. 114 от закона, а също и това приложение:
    [url=http://zdds.info/index.php?option=com_chronocontact&chronoformname=transportnastoki]Определяне мястото на изпълнение при доставка на услуга по международен транспорт на стоки[/url]

Вашият коментар

Email: