водене на счетоводство

  Регистриран земеделски производител съм,рег. по ЗДДС. Водя едностранно счетоводство. Длъжен ли съм да водя двустранно счетоводство при регистрация по ДДС?

 

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Не би следвало регистрацията по закона да води до подобно задължение. Вижте за справка чл. 113 от правилника за прилагане.

Вашият коментар

Email: