Рекламни материали от ЕС

Здравейте,

Доставени са ни рекламни торбички от свързана фирма от ЕС. Би ли следвало да и начислим протокол по Воп?

Благодаря!

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    В случай, че става дума за закупени стоки, за които са налице условията на чл. 13, ал. 1 от закона – да.

Вашият коментар

Email: