Кога се подава Приложение 6 към чл. 68?

Здравейте,

Имам следният въпрос:

ДДС за октомври 0 лв

за ноември 1000 за възстановяване

за декември 1300 за възстановяване

При това положение с СД за декември ли се подава приложение 6 към чл. 68 или със СД за януари?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Вижте разпоредбите на чл. 92, ал. 1 от закона – процедурата започва през м. ноември, и би приключила с изтичането на м. януари 2012 г.
    [url=http://zdds.info/index.php?option=com_chronocontact&chronoformname=procedura921]Процедура по чл. 92, ал. 1 и приложение 6[/url]

Вашият коментар

Email: