ддс услуга

Здравейте! Българска фирма, регистрирана по ЗДДС, отдава под наем влекач на холандска фирма, регистрирана по ДДС в Холандия. По какъв ред и как се облага услугата. Според мен чл. 21 ал.1 и Бг фирма си начислява ДДС във фактурата или нещо бъркам?

 

 

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Здравейте. Превозните средства са изрично изключени от обхвата на чл. 21 ал. 3 т. 2 ж) от закона, така правилно сте се ориентирала към чл. 21 ал. 1.

Вашият коментар

Email: