внос и препродажба на стоки втора употреба от ЕС

Здравейте, бих искала да попитам следното:

Българска фирма /нерегистрирано по ЗДДС Дружество/, която ще закупува и внася стоки втора употреба от физически лица – граждани на ЕС с цел тяхната препродажба в БГ има ли задължение да се регистрира по ЗДДС ?

 

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Когато бъде достигнат прага за задължителна регистрация по чл. 96 от закона – да, би следвало.

Вашият коментар

Email: