VIES декларация

Здравейте,
Подава ли се VIES декларация при извършване на международен транспорт на стоки от Испания до България, като и доставчика на услугата и получателя на стоката са две български фирми регистрирани по ЗДДС?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Нямате подобно задължение. Вижте за справка чл. 125, ал. 2 от закона и чл. 117 от правилника.

Вашият коментар

Email: