начисляване на ддс

Регистрирана фирма по ДДС , която за основната си дейност(застраховане) не начислява ДДС строи сграда, с цел офис , който по късно е трансформитан в офис за дейността на фирмата и магазин , следва ли да ползва данъчен кредит за разходите за магазина.

 

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Не става ясно какъв точно е въпросът Ви, бихте ли уточнили?
    Отделно от това вижте за справка чл. 69 и чл. 73 от закона.

Вашият коментар

Email: