протокол 117

Регистрирана фирма по ДДС в областта на туризма.Възможно ли е, ако през седмицата имам 10 реализирани туристически услуги, да пусна общ протокол по чл.117, за да си формирам маржа?Или за всяка резервация трябва да пускам отделен протокол, в който да описвам фактура от хотел, фактура към клиент и да формирам марж?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Би следвало за всяка отделна доставка да издавате отделен протокол. Дори и все пак да решите да издадете един протокол за няколко доставки, то този протокол би следвало да съдържа реквизитите по чл. 87, ал. 2 от правилника за прилагане.

Вашият коментар

Email: