Регистрация по ДДС?

Здравейте,

издателството ни е ЕООД, което не е регистрирано по ДДС и имаме намерение да отпечатваме и доставяме продукти в ЕС /Испания/. Задължителна ли е регистрация по ДДС или това трябва да стане след достигане на определен годишен оборот?

Благодаря предварително

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Здравейте,
    в случай, че става дума за доставка на стоки задължението за регистрация би възникнало по реда и при условията на чл. 96 от закона.

Вашият коментар

Email: