Относно Данъчен Кредит за автомобили тип „N1“

Здравейте,

Има ли скорошни изменения в ЗДДС, според които фабрично нови автомобили тип \“N1\“, закупени от България, да не могат да ползват Данъчен кредит? Автомобилите се регистрират в КАТ като \“товарни\“ с 4+1 пътнически места.

Благодаря предварително!

 

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Здравейте,
    няма промени в определението за лек автомобил по смисъла на закона във връзка с чл. 70.

Вашият коментар

Email: