място на изпълнение на юридическа услуга

Адвокат регистр.по ЗДДС извършва услуга на дружетво рег.по ЗДДС в Холандия, изготвяне на нот.покани и т.н. Не следва начисляване по зддс.Позовавам се на чл.21 ал.2 от ЗДДС. Мисля ,че не греша?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Ако услугата не е предоставяна на обект на холандското дружество, намиращ се на територията на страната (изречение второ от чл. 21, ал. 2) – не грешите.

Вашият коментар

Email: