Доставка софтуер от ЕС

Българска фирма регистрирана по ДДС командирова служител в Испания на семинар на който закупува от испанската фирма нерегистрирана по ДДС софтуера. Следва ли българската фирма да начисли ДДС по протокол?

 

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    За доставка на стока по смисъла на чл. 5 и чл. 6 от закона ли става дума? Ако да – нямате задължение за самооблагане.

Вашият коментар

Email: